DAMATLIK MODELLERİMİZ

Her açıdan karizmatik ve şık görünmekten vazgeçemeyen damatların görkemli tercihi olan Bi Dünya WeddingDress damatlık modelleri ile düğününüzde hayalini kurduğunuz görüntüyü sağlayan bu muhteşem tasarımlarla zamana yenilmeyecek klasik bir damatlık seçimi yapmış olursunuz.

Bi Dünya WeddingDress

Gelinlik Modasına yön vermek adına kurulmuş olan firmamız, sabırlı ve yeniliğe açık çalışmalarımız sayesinde kısa bir süre içerisindeTürkiye’de ve Kırşehir’de en fazla tercih edilen ve beğenilen markalarının başına gelme vizyonu hedeflemektedir.

NEDEN Bi Dünya WeddingDress

Bi Dünya WeddingDress, gelini olmak her genç kızın hayallerini süsler, çünkü Bi Dünya WeddingDress size özel değer verilir. Muhteşemliği tasarımlarında, kaliteyi her dokunuşta hissedeceksiniz.Gelinlik üretiminin her aşamasında harcanan emek hayallerinizi gerçekleştirir.Gelinlik sektöründeki kalıplaşmış fikirlerden uzaklaşarak, girdiğimiz yolu ve yaptığımız çalışmaları siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kırşehir Gelinlik, Kırşehir Damatlık,Kırşehir Nişanlık, Kırşehir Kaftan, Kırşehir Abiye, Kırşehir Gelin Ayakkabı, Kırşehir Damat Ayakkabı konusunda profesyonel kadromuz ile elde ettiğimiz başarılarımızla bu işin ekip işi olduğunu bilincindeyiz. Ürünlerimizle sektörde başarılı işlere imza atmaktayız.

Bi Dünya WeddingDress gelinlik olarak her daim takip ve tercih edilen yenilikçi bir firma olmak ise temel vizyonumuzdur. Gelinlik sektöründeki mevcut durumunu, kendi görüşlerimiz ve aldığımız tepkiler doğrultusunda değerlendirdiğimizde, hedefimize çok kısa bir sürede ulaşacağımızı görmekteyiz.

İlk günden itibaren koleksiyonumuzu ve firma vizyonumuzuİç Anadolu’ya hitap edecek şekilde hazırladık. Bu sebeple gelinlik sektöründe iç pazarda gördüğümüz yoğun ilgiden dolayı mutluyuz. Nihai amacı büyümek olan firmamız zaman içersin de yurtiçinde gelinlik sektöründe etkinliğini arttıracaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?