GELİNLİK MODELLERİMİZ

PRENSES GELİNLİK MODELİ

İhtişamdan vazgeçemeyen gelinlerin görkemli tercihi olan prenses gelinlik modelleri, belinize dikkat çekerek basen bölgenizi kapatacaktır. Düğününüzde hayalini kurduğunuz görüntüyü sağlayan bu muhteşem tasarımlarla zamana yenilmeyecek klasik bir gelinlik seçimi yapmış olursunuz.

A KESİM GELİNLİK MODELİ

Tüm vücut tiplerinde güzel görünümler sunan A kesim Gelinlik modelleri, düğününde rahatlık ve modern tasarımları ön planda tutan gelinler için vazgeçilmezler arasında. A kesim modeller en zarif halinizi öne çıkararak, sizi daha uzun ve daha ince gösterecektir.

HELEN GELİNLİK MODELİ

Helenistik gelinlik modelleri, kabarık gelinlik tercih etmeyen, sade, zarif ve kendi tarzını yansıtmak isteyen gelin adayları için biçilmez kaftandır. Düğün günü, şıklığından olduğu kadar, rahatlığından da ödün vermek istemeyen hanımefendiler uçuş uçuş eteklere sahip şifon kumaştan helenistik tipi gelinlik ile doyasıya dans edebilirler. Antik Yunan Çağı döneminden esinlenen bir tarza sahip helenistik gelinlik modelleri ile siz de bir tanrıça gibi gözükebilirsiniz. Helenistik dönem gelinlik modelleri ile 2020 yılında eski modanın yeni ihtişamını konuşturabilirsiniz.

Bi Dünya WeddingDress

Gelinlik Modasına yön vermek adına kurulmuş olan firmamız, sabırlı ve yeniliğe açık çalışmalarımız sayesinde kısa bir süre içerisindeTürkiye’de ve Kırşehir’de en fazla tercih edilen ve beğenilen markalarının başına gelme vizyonu hedeflemektedir.

NEDEN Bi Dünya WeddingDress

Bi Dünya WeddingDress, gelini olmak her genç kızın hayallerini süsler, çünkü Bi Dünya WeddingDress size özel değer verilir. Muhteşemliği tasarımlarında, kaliteyi her dokunuşta hissedeceksiniz.Gelinlik üretiminin her aşamasında harcanan emek hayallerinizi gerçekleştirir.Gelinlik sektöründeki kalıplaşmış fikirlerden uzaklaşarak, girdiğimiz yolu ve yaptığımız çalışmaları siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kırşehir Gelinlik, Kırşehir Damatlık,Kırşehir Nişanlık, Kırşehir Kaftan, Kırşehir Abiye, Kırşehir Gelin Ayakkabı, Kırşehir Damat Ayakkabı konusunda profesyonel kadromuz ile elde ettiğimiz başarılarımızla bu işin ekip işi olduğunu bilincindeyiz. Ürünlerimizle sektörde başarılı işlere imza atmaktayız.

Bi Dünya WeddingDress gelinlik olarak her daim takip ve tercih edilen yenilikçi bir firma olmak ise temel vizyonumuzdur. Gelinlik sektöründeki mevcut durumunu, kendi görüşlerimiz ve aldığımız tepkiler doğrultusunda değerlendirdiğimizde, hedefimize çok kısa bir sürede ulaşacağımızı görmekteyiz.

İlk günden itibaren koleksiyonumuzu ve firma vizyonumuzuİç Anadolu’ya hitap edecek şekilde hazırladık. Bu sebeple gelinlik sektöründe iç pazarda gördüğümüz yoğun ilgiden dolayı mutluyuz. Nihai amacı büyümek olan firmamız zaman içersin de yurtiçinde gelinlik sektöründe etkinliğini arttıracaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?