Hakkımızda

Sonsuza Kadar Birlikte,

Bi Dünya WeddingDress, Seçkin Marka ve uzman çalışma Kadrosu ile Kırşehir Gelinlik Mağazası olarak 200 m2’lik gelinlik imalat veperakende mağazacılığında Türkiye’nin ve ilimiz Kırşehir’in marka olma yolunda ilerlemektedir.

Gelinlik Modasına yön vermek adına kurulmuş olan firmamız, sabırlı ve yeniliğe açık çalışmalarımız sayesinde kısa bir süre içerisindeTürkiye’de ve Kırşehir’de en fazla tercih edilen ve beğenilen markalarının başına gelme vizyonu hedeflemektedir.

Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile kurulan Bi Dünya Gelinlik, temel değerlerine olan bağlılığı ve tüm çalışanlarının bu değerleri benimsemektedir.

  1. Modern

    Bi Dünya WeddingDress olarak gelişen modayı yakından takip ederek işletmemizi her gün yeniliyoruz.

  2. Yenilikçi

    Bi Dünya WeddingDressa olarak gelişen dünya tasarımları yakından takip ederek yeni tasarımlarımız ile hizmet vermekteyiz.

  3. Özgün Tasarım

    Bi Dünya WeddingDress olarak ürünlerimizde yenilikçi ve özgün tasarımlarımızı sizlere sunmaktayız.

Neden Bi Dünya WeddingDress

Bi Dünya WeddingDress, gelini olmak her genç kızın hayallerini süsler, çünkü Bi Dünya WeddingDress size özel değer verilir. Muhteşemliği tasarımlarında, kaliteyi her dokunuşta hissedeceksiniz.Gelinlik üretiminin her aşamasında harcanan emek hayallerinizi gerçekleştirir.Gelinlik sektöründeki kalıplaşmış fikirlerden uzaklaşarak, girdiğimiz yolu ve yaptığımız çalışmaları siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kırşehir Gelinlik, Kırşehir Damatlık,Kırşehir Nişanlık, Kırşehir Kaftan, Kırşehir Abiye, Kırşehir Gelin Ayakkabı, Kırşehir Damat Ayakkabı konusunda profesyonel kadromuz ile elde ettiğimiz başarılarımızla bu işin ekip işi olduğunu bilincindeyiz. Ürünlerimizle sektörde başarılı işlere imza atmaktayız.

Bi Dünya WeddingDress gelinlik olarak her daim takip ve tercih edilen yenilikçi bir firma olmak ise temel vizyonumuzdur. Gelinlik sektöründeki mevcut durumunu, kendi görüşlerimiz ve aldığımız tepkiler doğrultusunda değerlendirdiğimizde, hedefimize çok kısa bir sürede ulaşacağımızı görmekteyiz.

İlk günden itibaren koleksiyonumuzu ve firma vizyonumuzu İç Anadolu’ya hitap edecek şekilde hazırladık. Bu sebeple gelinlik sektöründe iç pazarda gördüğümüz yoğun ilgiden dolayı mutluyuz. Nihai amacı büyümek olan firmamız zaman içersin de yurtiçinde gelinlik sektöründe etkinliğini arttıracaktır.

Bi Dünya WeddingDress Showroom

Yardıma mı ihtiyacınız var?