Blog

30 Mayıs 2021

Kırşehir Gelinlik Modelleri

Evlilik yeni bir dünyaya atılacak ilk adımdır. Bu yenidünyanın en özel gecesi düğünlerdir. Her kadın düğünde kusursuz olmak ister. Bu kusursuzluk gelinlikle bütünleşir. Gelinlerin zevkine tercihine göre birçok gelinlik modeli vardır. Bu modeller düğün yerlerine ve zevklere göre değişiyor. Kırşehir gelinlik modelleri için kumaşından kalitesine, işlemesine ve tüm ayrıntılarına dair farklı model gelinlikler vardır.

 

Ülkemizde evleneceklerin seçimlerinde özellikle kalite aranır. Güzel bir düğün gününde mutluluğun temeli bir kadın için iyi seçilmiş bir gelinliktir. Bi Dünya WeddingDress bu mutlu günlerinde gelinler için birçok model ve tasarıma sahiptir.

Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları Nelerdir?


Gelinlerin düğün günlerinde tercih ettikleri birçok model bulunur. Kırşehir gelinlik modelleri yaz ve kış düğünlerinde giymek için farklı farklı üretilirler. Bu modellerin ilki prenses gelinlik modelidir. Prenses gelinlik modeli, kabarık gelinlik olarak bilinir. Kadınların giyiminde, belden itibaren hacim ve hareket kazandırır.

 

Gelinlik modeli kabarık duran ve taşan gelinlik modelleridir. Bu gelinlik kesimi, belden kabararak başlar. Basenleri ve kalçayı  desenleri ve taşları ile gizler. Gelinleri beli ön plana çıkacak şekilde tasarlanmıştır. Kırşehir gelinlik modelleri ihtişamlı ve  görkemli gelinlik modelleridir.

 

Bir diğer gelinlik modeli de A kesim gelinlik modelidir. A kesim gelinlik modeli kadınların vücudunun üst bedenini sararak tasarlanmıştır. Gelinlerin göğüs bölgesini toplayarak  belden aşağıya doğru A harfi şeklinde akan bir modeldir. Özellikle bel bölgesinden evaze şekilde gelecek şekilde tasarlanmıştır. Bu gelinlik modellerinden Kırşehir gelinlik fiyatları genellikle tercihlere ve işlemesine göre değişir.


Diğer Gelinlik   Modelleri  Nelerdir? 


Gelinlik modellerinden biri de Helenistik gelinlik modelleridir. Kırşehir gelinlik modelleri arasında Helenistik gelinlik modelleri, genellikle kabarık gelinlik tercih etmeyen gelinlerin tercihidir. Tasarımında, sade, zarif olmak isteyen gelin adayları için modeller kullanılmıştır. Gelinlerin beline uygun ve onu vurgulayan kemer bulunur.  Kırşehir gelinlik modelleri  üst bedende kullanılan dantel aplikler ile süslenmiştir.

 

Tercihe göre Helen tarzı gelinlikler, düşük omuzlu, askılı ya da straplez şeklinde tasarlanabilir. Bi Dünya WeddingDress bünyesinde   bu modeller uçuş eteklere sahip olup  şifon kumaş ile Helenistik bir tarza sahiptir. Bu gelinlik modeline ait birçok kesim vardır. Bunlar; ilizyon yaka, asimetrik drapeli, dantel düşük omuz şeklinde gelinlik modelleridir.

 

Tercihe ve gelinlerine göre üretilen bu gelinliklerin her bütçeye uygun çeşitleri vardır. Kırşehir gelinlik fiyatları, evlenecek çiftler için özel olarak belirlenir.

Genel
About tabbi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma mı ihtiyacınız var?