Blog

12 Mayıs 2021

Kırşehir Kaftan En Güzel Modeller

Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan kaftanlar, düğün öncesi kına gecelerinin vazgeçilmez işlemeli giysileridir. Türk evlilik adetlerinde geleneksel bir yer edinmiş olan kaftan modeli abiyeler, firmamız tarafından siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Kırşehir kaftan modelleri ile sayısız farklı seçenek imkânı sunulan bu bindallı modelleri Kırşehir dahil tüm Türk düğünlerinde kendine yer edinmiştir. Kaftan modelleri, genellikle doğa motifleri ile bütünleşerek; bereket anlamına gelen dal, yaprak ve çiçek desenleri ile birlikte tasarlanma eğilimi gösterir. Bi Dünya WeddingDress firması olarak her gelin adayının zevk ve talebine uyacak geleneksel desenler ile desteklenen şalvarlı ve kaftan bindallı modelleri bünyemizde yer almaktadır.

Bi Dünya WeddingDress Kaftan Modelleri

Kırşehir kaftan kategorisinde yer alan kaftanmodelleri, gelin adaylarının en önemli ve özel gecelerinden biri olan kına gecelerinin vazgeçilmez parçalarından biridir. Bindallıya nazaran daha kalın kumaşlarla üretimi gerçekleştirilen kaftanların tasarımları, müşterilerin tercihlerine göre şekillenmektedir. Gelin adaylarının kına gecelerinde, bir elbise üzerine de giyilebilen bu kaftanlar oldukça gösterişli ve şık parçalardır.

Salona girişte ya da kına yakımı tamamlandıktan sonra kaftan çıkartılıp abiye elbise ile de kına gecesine devam edilebilir. Oldukça kullanışlı ve rahat bir modele sahip olan bu ürünlerin üzerine; naif bir biçimde çiçek, yaprak ve dal desenleri yoğun olarak işlenmektedir. Firmamızda bulunan kaftan modelleri işlemeleri, gelin adaylarının tercihlerine bağlı olarak, taş ve gümüş malzemeler ile bezenmiştir.

Eşsiz Tasarıma Sahip Olan Kaftan Modelleri

Kırşehir kaftan kategorisinde yer alan ve özellikle kol işlemeleri ile dikkat çeken kaftan modellerimiz oldukça göz doldurucu niteliktedir. Gelin adaylarımız, kına gecelerinde genellikle; kırmızı kaftan, beyaz kaftan, lacivert kaftan, yeşil kaftan ve mor kaftan modellerini tercih etmektedir.Siz değerli müşterilerimizin özel isteği üzerine hazırlanan pelerinli kaftan modelleri, şık bir görünüm sunmasının yanı sıra dans oyunlarının yapılması esnasında da göz doldurmaktadır. Genellikle Osmanlı padişah temalı üretimi gerçekleştirilen kaftan modellerimiz, padişah kavuğu ile birlikte sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kırşehir kaftan modelleri konusunda uzman bir ekiple çalışmalarını sürdüren firmamız sayesinde, Kırşehir dahil tüm Türkiye’de iş yapabilme olanağına sahibiz.

Genel , , , ,
About tabbi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma mı ihtiyacınız var?